Dzięki reklamom (nienatarczywym ;) nasz portal może istnieć.
Wesprzyj nas i rozważ wyłączenie oprogramowania blokującego reklamy.
Brak dostępu
Portal Noclegi Transport Usługi Niezbędnik Wypoczynek Gastronomia Kultura i Rozrywka Galeria

Pogoda w Okunince


Temperatura: 5.1 °C

Wilgotność: 79 %

Ciśnienie: 1016 hpa


Nasi Partnerzy


Lubelskie - Smakuj Życie


Banery reklamowe


baner

Statystyki


Licznik odsłon
dzisiaj/Dzisiaj:974
wczorajWczoraj:3300
w tym miesiacuW tym miesiącu:82423
wszystkichWszystkich:3617195

liczymy od 19.02.2014Licznik odwiedzin
dzisiaj/Dzisiaj:971
wczorajWczoraj:3288
w tym miesiacuW tym miesiącu:81632
wszystkichWszystkich:2923721

liczymy uczciwie!
tylko unikalne numery IP!


Apteka dyżurującaDYŻUR NOCNY

Apteka na ul. Jana Pawła

ul. Jana Pawła II 19
Włodawa


Pokaż na mapie

O Nas
WczasyNadBiałym to portal turystyczny, który w "trudzie i znoju" powstawał przez okres ponad dwóch lat. Po godzinach regularnej pracy, zupełnie na luzie i bez większego ciśnienia. Nie jest efektem żadnego publicznego zamówienia (które firmy informatyczne najczęściej realizują na tzn. "odpi#$nicz"). Portal powstał tak naprawdę z sentymentu za miejscem, w którym spędziliśmy całe nasze dzieciństwo i młodość. Teraz kiedy jesteśmy rozrzuceni po wielu różnych stronach Polski (a nawet i świata ) widzimy wyraźnie jak uboga jest informacja turystyczna nt. naszego Jeziora Białego. Trochę też wstyd, że nie istnieje w internecie nowoczesny portal o tak wyjątkowym miejscu. Postanowiliśmy więc załatać własnymi siłami tą potężną dziurę w globalnej sieci .

Nasz portal to online`owe źródło wiedzy o Jeziorze Białym w Okunince k. Włodawy. Dostępne 24 godziny na dobę, z każdego miejsca na ziemi. Bezsensem byłoby jednak tworzyć kolejny „drętwy” portal turystyczny z masą nieaktualnych informacji i irytującym sposobem nawigacji po jego treści. Postawiliśmy sobie za cel stworzenie takiego portalu, z którego sami z chęcią byśmy korzystali będąc turystami. Nie będziemy tu prowadzić żadnej taniej propagandy, ani ubarwiania faktów. Ośrodki wypoczynkowe i punkty gastronomiczne opisujemy takimi jakie są – bez złośliwości, ale i bez ton pudru. Jesteśmy portalem całkowicie niezależnym, co za tym idzie żaden tekst jaki ujrzy światło dzienne na jego łamach, nie będzie nigdy pisany na „zamówienie” (ani tym bardziej pod czyjekolwiek dyktando).

WczasyNadBiałym to ucieleśnienie naszych pomysłów i wyobrażeń o idealnym portalu turystycznym. Na każdym etapie tworzenia portalu patrzyliśmy na efekty naszej pracy oczami potencjalnego turysty. Turysty, który oczekuje od serwisów turystycznych prostego i szybkiego dostępu do interesujących go informacji. Takie podejście pomogło nam w stworzeniu przejrzystej oprawy graficznej oraz pogrupowaniu informacji w intuicyjne kategorie. Dla przykładu w zlokalizowaniu interesujących noclegów pomoże wam geolokalizacja na mapach Google, wraz ze współrzędnymi geograficznymi (gotowymi do wykorzystania w nawigacjach samochodowych). Inny przykład - precyzyjna wyszukiwarka noclegów ułatwi znalezienie lokum w odpowiedniej cenie, a system piktogramów umożliwi rozeznanie się w wachlarzu atutów i wyposażenia danego noclegu. Odwiedzając zaś profile punktów gastronomicznych dowiemy się jakiego rodzaju kuchni możemy się tam spodziewać i czy aby na pewno są o tej porze jeszcze czynne.

Te i wiele innych funkcjonalności oraz „smaczków” przygotowaliśmy dla was na stronach portalu WczasyNadBiałym. Zwróćcie także uwagę na ikonki ze znakiem zapytania. Zaszyliśmy tam pewne podpowiedzi, które ułatwią wam nawigację po treści naszego serwisu.

Na koniec życzymy wam miłego pobytu, tu na stronach portalu WczasyNadBiałym a także nad wodami naszego ulubionego Jeziora Białego, które (mamy nadzieję) stanie się także waszym ulubionym jeziorem

Aplikacja mobilna
Kalendarz
Słowo na niedzielę


Najbliższa msza św.
Kościół pw. Najświętszego Serca Jezusowego we Włodawie
Godz. 7:00


Jak daleko to jest?

Mapa dojazdu Jezioro Białe Okuninka

Jezioro Białe w Okunince


Lat: 51.501741
Lng: 23.540396
N: 51°30'6"
E: 23°32'25"


Znajdź nas na Facebooku


Banery reklamowe

baner


Losowa Galeria


Wypad rowerowy po okolicy
zobacz całą galerię